BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кравець». День другий

6 червня 2018 року учасники Конкурсу виконали теоретичну частину, яка передбачає перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: „Технологія виготовлення одягу“, „Матеріалознавство“, „Обладнання“, „Основи конструювання одягу“, „Охорона праці“ та включає виконання 60 тестових завдань на персональному комп’ютері.
Завдання практичного туру відповідають вимогам 4 кваліфікаційного розряду з професії „Кравець“ і передбачають виготовлення дитячого сарафана 36-го розміру з напіввовняної тканини, напівприталеного силуету, злегка розширеного донизу з вшивними рукавами на половину пройми.
Поки юні таланти змагалися за право бути кращими, наставники збагачувалися духовно. У супроводі директора НМЦ ПТО у Тернопільській області Гордійчук Л.Л. відвідали унікальний музей музичних інструментів, де зібрані інструменти зі всього світу та Марійський духовний центр у с. Зарваниця. Учасники мали можливість почути історію становлення паломницького комплексу, відвідати храм Зарваницької Матері Божої, приклонитися до святих мощів, а також втомити спрагу з чудотворного джерела.
DSC0194DSC0275
DSC_0398
DSC_0444

Про Administrator

Перевірте також

Снимок

Вітаємо учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кравець»

5-7 червня 2018 року на базі ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму» відбудеться ІІІ ...