BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Проведено обласний етап Всеукраїнської учнівської гри «Сокіл» серед учнів закладів професійної освіти

29 травня 2018 року за сприяння управління освіти і науки Тернопільської ОДА, Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області на базі Тернопільського ВПУ №4 імені Михайла Паращука з метою виховання у молодого покоління глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, готовності до служби та захисту Вітчизни, мужності, відваги, стійкості, дисциплінованості, наполегливості на основі національних козацьких традицій проведено обласний етап Всеукраїнської учнівської гри «Сокіл» серед учнів закладів професійної освіти області.
У грі взяли участь вісім команд. Програма передбачала шість видів змагань: стройовий впоряд, смуга перешкод, стрільба, рятівник, розбирання та збирання автомата, спорядження магазина АК-74 патронами.
Усі учасники команд показали добрі результати з усіх видів змагань, свою фізичну та теоретичну підготовку, бажання брати участь у подібних випробуваннях та захисті України.
Переможців визначили у кожному виді змагань. Перемогу вибороли учні відділення Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя, на другому місці учасники із ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну», на третьому – учні Тернопільського ВПУ №4 імені Михайла Паращука.
Переможці та організатори гри були відзначені грамотами управління освіти і науки Тернопільської обласної адміністрації.

DSC_1813-1DSC_1850DSC_1912DSC_1915

DSC_1804DSC_1909

Про Administrator

Перевірте також

_DSC0010

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кравець». День перший

5 червня 2018 року на базі ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму» ...