BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Муляр”

26 квітня 2018 року на базі Тернопільського ВПУ №4 імені М.Паращука проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Муляр”.
У конкурсі взяли участь 8 переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Муляр», з числа учнів випускних груп.
Організаторами конкурсу для всіх учасників було створено умови, що відповідають вимогам Конкурсу. Конкурсна програма передбачала виконання завдань теоретичного та практичного турів.
Середній бал за результатами виконання теоретичних завдань становить 57 відсотків від максимально можливої кількості балів, за практичний тур – 78 відсотків, що свідчить з огляду на комплексний характер теоретичного і практичного турів про достатній рівень професійної підготовки учасників. Особливо слід відзначити представників Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука, ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі», ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну», ДНЗ «Шумське професійно-технічне училище», які стали лідерами конкурсу і набрали в теоретичному турі понад 69 відсотків, а в практичному турі – 85 відсотків.
На підставі рішення журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Муляр»: дипломом першого ступеня нагороджено Антошкевича Олександра Васильовича,учня Тернопільського вищого професійного училища №4 імені М.Паращука; дипломом другого ступеня нагороджено Гладкого Василя Михайловича,учня ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»; дипломом третього ступеня нагороджено Біляшевича Олександра Степановича, учня ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну» та Жоміра Олександра Ярославовича, учня ДНЗ «Шумське професійно – технічне училище».
P4260734P4260804P4260838P4260881

Про Administrator

Перевірте також

DSC_0822

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання»

29 березня 2018 року на базі ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського ...