BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Загальнонаціональний семінар з обміну кращими практиками

21-22 березня 2018 року у Хмельницькому відбувся Загальнонаціональний семінар з обміну кращими практиками з питань децентралізації та реформи професійно-технічної освіти за Програмою «U-LEAD з Європою» спільно з Міністерством освіти і науки України.
Темою та метою цього заходу були бачення та стратегія професійно-технічної освіти (стратегічний документ та план дій – у розробці). Участь у семінарі взяли близько 60 осіб, включаючи заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея, представників відділу професійно-технічної освіти Міністерства освіти та науки та відділів освіти усіх областей України. Від Тернопільської області у семінарі брали участь начальник відділу професійної та вищої освіти управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Моравська Н.С., директор НМЦ ПТО у Тернопільській області Гордійчук Л.Л.
Програмою «U-LEAD з Європою» передбачено надання консультацій щодо національної політики, підвищення відповідальності на регіональному рівні, запропоновано створити національну мережу з комунікацій та обміну досвідом між експертами в галузі профтехосвіти. Для запуску цього процесу Програма «U-LEAD з Європою» підтримує проведення 5 семінарів протягом року з нагальних питань.
Представники областей також мали змогу ознайомитися з кращими практиками системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області, відвідавши ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» і створений на його базі «Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій та дизайну».
5-3
7-1
10
DSCN0756
IMG_20180321_141959
VSL_1887

Про Administrator

Перевірте також

5

10 жовтня 2017 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток професійної освіти Одеської області – запорука зростання економіки регіону».

10 жовтня 2017 року Одеською обласною державною адміністрацією, Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної ...