BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Стартував перший етап Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

На виконання наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 27.10.2017 року за №306 «Про організацію у 2017-2018 н.р. Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» 19 березня у Тернопільському ВПУ №4 ім. М. Паращука проведено I–ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») під гаслом «За Україну, за її волю!».
Метою дитячо-юнацької гри «Сокіл»(«Джура») є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.
У змаганнях брали участь 4 рої по 10 джур, які продемонстрували свою спритність, мужність, силу, відвагу і таланти.
У ході ігор було проведено вісім конкурсів, зокрема: «Привітання», «Виконання стройових вправ», «Неповне розбирання та складання автомата Калашникова», «Підтягування на перекладині», «Одягання загальновійськовий захисний комплект», «Виконання стрільб з пневматичної зброї», «Смуга перешкод», «Проходження урочистим ходом з виконанням пісні».
unnamed-5unnamed-3
unnamed-2
unnamed-1-1

Про Administrator

Перевірте також

calm_wallpaper_by_gemneroth-d5w6vnu

Вітаємо переможця!

Відповідно до спільного рішення журі та оргкомітету Всеукраїнського огляду-конкурсу професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію ...