BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання школи професійного зростання практичного психолога

28.02.2018 року НМЦ ПТО у Тернопільській області спільно з Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти провели засідання школи професійного зростання практичного психолога на тему: «Організація роботи практичного психолога з батьками учнів: цілі та завдання конструктивного діалогу».
З привітальним словом до психологів ЗПО у Тернопільській області звернулась Гордійчук Л.Л., директор НМЦ ПТО.
Жизномірська О.Я., доцент кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти, кандидат психологічних наук окреслила методи та форми співпраці з батьківським колективом, обґрунтували теоретичні засади виховних стимулів батьків та конструктивного спілкування з підлітками.
Коротюк З.М., завідувач навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи та Демидась С.Р., методист навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи виступили перед учасниками засідання та проаналізували структуру системи роботи практичного психолога з батьками вихованців закладів професійної освіти.
Осадчук Л.В., методист НМЦ ПТО у Тернопільській області сформувала комунікативні компетенції практичного психолога у роботі з батьками та учнями, враховуючи їх світоглядні позиції.
Людкевич О.М., практичний психолог ДНЗ «Почаївське ВПУ» поділилась досвідом роботи з батьками учнів, що потребують корекції у поведінці.
Усі учасники засідання взяли активну участь у практичній частині, де презентувались психотехніки для використання практичними психологами у роботі з батьками.
Засідання пройшло цікаво та конструктивно.

IMG_1183IMG_1176IMG_1172

Про Administrator

Перевірте також

deviz_0

Всесвітній день охорони праці

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначається День охорони праці. Цього року ...