BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників комп’ютерних технологій

7 лютого 2018 року на базі Лановецької філії ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників комп’ютерних технологій.
Відкритий урок узагальнення і систематизація знань з теми «Основи роботи з видавничою програмою PageMaker» провела викладач Ментух Н.С.
Про використання оптимальних технологій навчання, що сприяють виявленню та розвитку творчих здібностей учнів розповів викладач ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» Романець А.В.
Новітню техніку створення презентацій скрайбінг презентувала Явор Н.Я., майстер виробничого навчання ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг та туризму».
Про організацію та проведення державної кваліфікаційної атестації у 2017/2018 н.р.проінформувала присутніх Депутат Н.С., методист НМЦ ПТО.

DSC06265DSC06237DSC06240DSC06261

Про Administrator

Перевірте також

IMG_1183

Засідання школи професійного зростання практичного психолога

28.02.2018 року НМЦ ПТО у Тернопільській області спільно з Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної ...