BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання методичної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва та автотранспорту

16 січня 2018 року на базі ДНЗ «Шумське ПТУ» відбулось розширине засідання методичної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва та автотранспорту за участю працівників НМУ ПТО у Тернопільській області Дзюблюка В.П., завідуючого кабінетом та методиста Басарабчука В.Т. з питання підготовки кваліфікованих робітничих кадрів професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».
Було протокольно запропоновано провести зміни у теоретичну та практичну підготовку в межах 20 відсотків у навчальні програми, враховуючи, наявні основні обов’язкові засоби навчання, які є на даний час у навчальному закладі.
Схожі засідання було проведено у листопаді-грудні 2017 року у ДНЗ «Почаївське ВПУ», ДНЗ «ТПК з посиленою військовою та фізичною підготовкою», Лановецька філія ДНЗ «ТПК з посиленою військовою та фізичною підготовкою».
Дана робота буде продовжена у ДНЗ «Бучацьке ПТУ», Хоростківський ПСЛ, ДНЗ «Чортківське ВПУ» та ДПТНЗ «Заліщицьке ВПУ», які готують дані професії.

Про Administrator

Перевірте також

33239198_2044836485779154_601949879966629888_n

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури та художньої культури

23 травня 2018 року проведено засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури та художньої культури. ...